<![CDATA[Index - Szájbarágó]]> http://img.index.hu/assets/rss_logo.gif Index.hu http://index.hu/ 144 35 http://index.hu/ Index.hu hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Mi van, ha Szentes rakétákkal lövi Szegedet?]]> http://szerk.index.hu/politika/kulfold/gaza8376/ Fri, 09 Jan 2009 17:42:00 +0100 <![CDATA[Te is hánysz a szilvesztertől?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/matuska3760/ Tue, 30 Dec 2008 16:26:00 +0100 <![CDATA[Eredeti tőkefelhalmozás Erzsébetvárosban]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/erzs1405/ Thu, 11 Dec 2008 12:28:00 +0100 <![CDATA[Verni a csalánt más bőrpénztárcájával]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/vls8304/ Tue, 02 Dec 2008 13:50:00 +0100 <![CDATA[Háború egy csődtömegért]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/hspzrt3076/ Thu, 02 Oct 2008 09:20:00 +0200 <![CDATA[Az NBH-s turul lecsap az árnyékpolipra]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/megf1303/ Thu, 25 Sep 2008 11:19:00 +0200 <![CDATA[Kokaint az újságíróknak!]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/htv0807/ Tue, 12 Aug 2008 10:52:00 +0200 <![CDATA[Áramot a kilincsbe, nyomkövetőt az uborkába]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/keszny2622/ Fri, 04 Jul 2008 11:15:00 +0200 <![CDATA[A más segélye mindig igazságtalan?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/segely8831/ Thu, 26 Jun 2008 23:20:00 +0200 <![CDATA[Válság van, emeljük a fizetéseket!]]> http://szerk.index.hu/gazdasag/magyar/vals403/ Tue, 17 Jun 2008 14:46:00 +0200 ezeknek, ezért nem fizetünk adót. Szájbarágó.]]> ezeknek, ezért nem fizetünk adót. Szájbarágó.]]> <![CDATA[Orbán Viktor kijózanodott borozás közben?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/orb783/ Wed, 28 May 2008 07:41:00 +0200 <![CDATA[Uraim, mitől félnek ennyire?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/nmztb4389/ Wed, 23 Apr 2008 10:16:00 +0200 <![CDATA[Kit szívat meg Ferenc és Viktor?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/pot3804/ Fri, 14 Mar 2008 11:51:00 +0100 <![CDATA[Kampányolna egymás ellen Orbán Viktor és Kósa Lajos?]]> http://szerk.index.hu/politika/kulfold/barack5009/ Thu, 07 Feb 2008 15:18:00 +0100 <![CDATA[P+R: Parkolj és reménykedj!]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/budapest/parking6990/ Thu, 24 Jan 2008 14:44:00 +0100 <![CDATA[Miért nem épül meg az Elkúr-lak?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/korm4665/ Thu, 10 Jan 2008 12:54:00 +0100 <![CDATA[Taposs a gázra a határon!]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/scheng595/ Thu, 20 Dec 2007 15:01:00 +0100 <![CDATA[Ki vesz magának jakuzzit a tébéjárulékomból?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/egb383/ Wed, 28 Nov 2007 06:35:00 +0100 <![CDATA[Rendezz be kórházat a nappaliban, és szülj otthon!]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/geburt3041/ Tue, 06 Nov 2007 14:06:00 +0100 <![CDATA[Belecsinálnak-e a tisztasági csomagba?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/kozel4064/ Mon, 08 Oct 2007 15:43:00 +0200 <![CDATA[Magyarok, raus!]]> http://szerk.index.hu/politika/kulfold/ben9405/ Mon, 01 Oct 2007 13:47:00 +0200 <![CDATA[Hol öregszik meg az ifjú szocialista?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/zuschl2800/ Mon, 24 Sep 2007 13:40:00 +0200 <![CDATA[Újra elkúrjuk?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/osz9443/ Mon, 17 Sep 2007 11:05:00 +0200 <![CDATA[Én sztrájkolok holnap]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/sztrajk5622/ Mon, 03 Sep 2007 11:10:00 +0200 <![CDATA[Magyar Gárda: báránybőrbe bújt farkasok?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/garda2503/ Mon, 27 Aug 2007 12:00:00 +0200 <![CDATA[Nagykanállal ehettük a dioxint]]> http://szerk.index.hu/gazdasag/magyar/guarszajba32/ Mon, 13 Aug 2007 12:40:00 +0200 <![CDATA[Lacikám, négy óra. Küldheted a népszavazási kérdéseid!]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/nepsz3291/ Fri, 20 Jul 2007 18:52:00 +0200 <![CDATA[Nem fért be a jogsim a fürdőgatyámba]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/ment8315/ Fri, 13 Jul 2007 15:38:00 +0200 <![CDATA[Téged érdekel, hogy homoszexuális-e az orvosod?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/homo461/ Fri, 06 Jul 2007 13:16:00 +0200 <![CDATA[Magyar Köztársaság - olajköztársaság]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/olaj3579/ Fri, 29 Jun 2007 12:20:00 +0200 <![CDATA[Miért vettünk milliárdokért griffmadarakat használt Mercedes helyett?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/grip7866/ Sat, 23 Jun 2007 11:44:00 +0200 <![CDATA[Csodafegyver-e a népszavazás?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/nepsz1493/ Mon, 11 Jun 2007 10:57:00 +0200 <![CDATA[Törvény az unalmas, füstmentes kocsmákról]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/cigi4214/ Sat, 02 Jun 2007 08:00:00 +0200 <![CDATA[Mi van, ha a rendőr azt mondja: térdelj és szopj?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/rend3830/ Fri, 18 May 2007 12:30:00 +0200 <![CDATA[Károly, a keleti kaja és a titkosügynökök]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/egym4180/ Sat, 21 Apr 2007 10:04:00 +0200 <![CDATA[A mindszenti beteg meghalt]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/mindsz4679/ Fri, 13 Apr 2007 15:11:00 +0200 <![CDATA[Ad-e vécépapírt a több-biztosítós szupermodell?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/bizt4268/ Fri, 06 Apr 2007 13:22:00 +0200 <![CDATA[A kórház átalakul, a beteg meghal?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/apr6264/ Fri, 30 Mar 2007 18:36:00 +0200 <![CDATA[Teherautóra rakják az ágyat a beteggel, az orvost és a szaktudást?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/korha6560/ Sat, 10 Mar 2007 13:18:00 +0100 <![CDATA[Szeretik a politikusok a tiniszexet?]]> http://szerk.index.hu/politika/belfold/porn5182/ Tue, 27 Feb 2007 09:42:00 +0100