<![CDATA[Index - Showbiz]]> http://img.index.hu/assets/rss_logo.gif Index.hu http://index.hu/ 144 35 http://index.hu/ Index.hu hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Mark nem énekelhet az Eurovízión]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/mark9672/ Wed, 04 Feb 2009 17:06:00 +0100 <![CDATA[A Becsületrend tagja lett Rowling]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/becsuletr745/ Wed, 04 Feb 2009 09:28:00 +0100 <![CDATA[Ellopták a győztes Goya-díját]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/goya0203/ Tue, 03 Feb 2009 12:25:00 +0100 <![CDATA[A Thriller rendezője beperelte Michael Jacksont]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/jako090129/ Thu, 29 Jan 2009 12:09:00 +0100 <![CDATA[A Simply Red lép fel a Kapcsolat-koncerten]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/kapcsol6379/ Wed, 28 Jan 2009 15:30:00 +0100 <![CDATA[Dj Nyitrai vagyok, fideszes képviselő]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/djnyit090127/ Tue, 27 Jan 2009 18:13:00 +0100 <![CDATA[Soha nem lesz Led Zeppelin többé]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/lz0109/ Fri, 09 Jan 2009 14:15:00 +0100 <![CDATA[Érdektelenség vitte csődbe a Hard Rock élményparkot]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/hr0109/ Fri, 09 Jan 2009 12:04:00 +0100 <![CDATA[Larry Flynt ötmilliárdos segélyt kért a pornóiparnak]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/torn0108/ Thu, 08 Jan 2009 09:48:00 +0100 <![CDATA[Ál-Alföldi Róbert verte át a művészeket]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/aldo0107/ Wed, 07 Jan 2009 15:36:00 +0100 <![CDATA[A legális nepperhálózat a leglehúzósabb]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/jegy0108/ Wed, 07 Jan 2009 12:35:00 +0100 <![CDATA[Fogy a Jóban-rosszban stábja]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/jr090105/ Mon, 05 Jan 2009 11:48:00 +0100 <![CDATA[Ventilátorba zuhant Copperfield segédje]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/copper1722/ Sat, 20 Dec 2008 16:06:00 +0100 <![CDATA[Meghalt a Star Trek keresztanyja]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/trekrip1219/ Fri, 19 Dec 2008 16:15:00 +0100 <![CDATA[Meztelenül demonstráltak a francia modellek]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/delacroix121/ Tue, 16 Dec 2008 11:13:00 +0100 <![CDATA[Maffiamódszerekkel dolgozott a hollywoodi sztárdetektív]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/pellicano/ Tue, 16 Dec 2008 08:50:00 +0100 <![CDATA[Meghalt az 50-es évek szexkirálynõje]]> http://szerk.index.hu/kultur/showbiz/sexdie1212/ Fri, 12 Dec 2008 13:05:00 +0100