<![CDATA[Index - Cinematrix kritika]]> http://img.index.hu/assets/rss_logo.gif Index.hu http://index.hu/ 144 35 http://index.hu/ Index.hu hu-HU http://backend.userland.com/rss <![CDATA[Brad Pitt különös élete és szerelmei]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/ccbb0206/ Fri, 06 Feb 2009 16:43:00 +0100 <![CDATA[Fakó fejlövés]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/intim3832/ Tue, 03 Feb 2009 17:47:00 +0100 <![CDATA[Mutassuk meg, mi az a sótörés!]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/hungar090203/ Tue, 03 Feb 2009 13:45:00 +0100 <![CDATA[Majdnem magyar zombifilm a szemlén]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/fszemle0202/ Mon, 02 Feb 2009 16:00:00 +0100 <![CDATA[Vissza a nyolcvanas évekbe]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/nemleszek020/ Mon, 02 Feb 2009 00:03:00 +0100 <![CDATA[Bosszúvágy: az autista lány balladája]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/utolso0130/ Sun, 01 Feb 2009 15:35:00 +0100 <![CDATA[Önmagam elpusztítása lehet a legnagyobb öröm]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/sopsits0131/ Sun, 01 Feb 2009 15:10:00 +0100 <![CDATA[Az Igenember egyszer nézhető vígjáték]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/yesman0119/ Sun, 25 Jan 2009 15:38:00 +0100 <![CDATA[Látszatemberek látszathemperegnek]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/rvltnrd0124/ Sat, 24 Jan 2009 12:12:00 +0100 <![CDATA[Akit a mozdony füstje megfojtott]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/transsiberia/ Mon, 19 Jan 2009 11:15:00 +0100 <![CDATA[A Szextúrának csak a címe rossz]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/sxdrv1013/ Tue, 13 Jan 2009 11:42:00 +0100 <![CDATA[Szembenézni 3000 legyilkolt emlékével]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/wltzwthbashr/ Mon, 12 Jan 2009 10:46:00 +0100 <![CDATA[Szemét trükkel sokkolták a színészeket]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/rec0104/ Wed, 07 Jan 2009 16:23:00 +0100 <![CDATA[A spárga és a kucsmagomba szerelme]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/melegkonyha/ Mon, 05 Jan 2009 11:15:00 +0100 <![CDATA[Guy Ritchie Guy Ritchie-epigon lett]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/rnra0102/ Sun, 04 Jan 2009 07:50:00 +0100 <![CDATA[Nicole Kidman még mindig remek cowgirl]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/austr1229/ Tue, 30 Dec 2008 10:40:00 +0100 <![CDATA[A korhatár nélküli filmet öregek is nézhetik?]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/cincin1229/ Mon, 29 Dec 2008 11:47:00 +0100 <![CDATA[Robert De Niro már nem taxisofőr]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/paniro1226/ Fri, 26 Dec 2008 11:23:00 +0100 <![CDATA[Végre együtt a csalás]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/fourtxmss/ Sun, 21 Dec 2008 13:20:00 +0100 <![CDATA[Valami vicces]]> http://szerk.index.hu/kultur/cinematrix/kritika/va21218/ Thu, 18 Dec 2008 09:55:00 +0100